gadżet do zadań specjalnych

Marzą Ci się miłosne uniesienia na nowym poziomie przyjemności? Pragniesz rozniecić ogień w związku, przełamując rutynę? Sięgnij po jeden z niezawodnych gadżetów erotycznych. Wibrator to sprawdzony środek do rozkoszy, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nowoczesne sex shopy oferują ich całą masę, a niektóre modele zaskakują innowacyjnością i pomysłowością. Dzięki temu możesz wprowadzić nową jakość do swojego seksu.

Wibrator to najlepszy przyjaciel w seksie. Jest niezawodny i sprawia, że każde zbliżenie jest intensywne i wyjątkowe. Możesz bawić się sama, możesz używać go jako dodatkowy stymulator podczas zbliżenia z partnerem. Współczesne wibratory cechuje niezwykle przyjemny dla oka design. Wykonane są z silikonu medycznego, który jest bardzo czuły dla skóry.

Zabawy pod wodą

Dostępne na rynku wibratory w przeważającej większości są wodoodporne. A to oznacza, że z powodzeniem sprawdzą się podczas igraszek w łazience. Możesz wziąć relaksującą kąpiel i odpłynąć z rozkoszy, lub stymulować się podczas gorącego prysznica. Także wspólna zabawa z partnerem może okazać się nowym źródłem spełnionej stymulacji, jeśli zdecydujecie się włączyć do niej erotyczny gadżet. Waszym zmartwieniem mogą być jedynie większe rachunki za wodę.

Mały może więcej

Ten niezwykle minimalistyczny gadżet sprawi, że możesz sięgnąć po rozkosz w każdym momencie. Bez trudu schowasz go w torebce. Wibrator na palec wygląda niepozornie, a jednak ma ogromne możliwości. Możesz pieścić siebie w tradycyjny sposób. Sprawdź, jak zareagują Twoje sutki na ten kontakt. Pieść partnera i obserwuj jego reakcje. Dobry seks jest teraz na wyciągnięcie jednego palca.

Dla męskiej przyjemności

Masażer prostaty to kolejny innowacyjny gadżet, po który warto sięgnąć. Przeznaczony jest dla mężczyzn niebojących się wyjątkowych doznań. Ten wibrator z jednej strony ma właściwości prozdrowotne, stymulując prostatę, z drugiej gwarantuje rozkosz na najwyższym poziomie. Masuje i podnieca jednocześnie. Ponieważ istnieją wersje tego gadżetu sterowane pilotem, używanie go przez jedną osobę nie wyklucza z zabawy partnerki. To Ty możesz być odpowiedzialna za doznania swojego kochanka, dawkując mu je z odpowiednią mocą.

Jedna płeć, dwa orgazmy

Na rynku wibratorów są i takie, które stworzono z myślą o parach heteroseksualnych, ale także tej samej płci. Zapewniają rozkosz obu stronom, w tym samym czasie. Cały sekret tkwi w budowie tych urządzeń. Kuszą swoim kształtem i możliwościami, jakie otwierają się przed kochankami. Sterowane pilotem sprawiają, że korzystanie z nich możliwe jest przy zachowaniu większej odległości. A to otwiera nowe możliwości zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here