prezent na Chrzest Święty

Chrzest dziecka to szczególny dzień dla rodziny maluszka. Po uroczystości w kościele wszyscy zaproszeni goście udają się na przyjęcie, aby wspólnie świętować taką okazję. Zwyczajem jest wręczanie dziecku jakiegoś upominku. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się prezenty personalizowane, czyli takie, które dedykowane są konkretnemu dziecku. Posiadają indywidualną dedykację lub imię dziecka.

Pamiątkowe skrzyneczki i szkatułki z okazji Chrztu Świętego

Bardzo fajnym zwyczajem jest zbieranie wszelkich pamiątek dziecka z jego dzieciństwa. Każdy rodzic maluszka na pewno będzie zatem zadowolony ze skrzyneczki lub szkatułki na drobiazgi. W takich pojemnikach przechowuje się chociażby opaskę ze szpitala, pierwszego wypadniętego mleczaka lub pukiel włosów.

Sklep internetowy Swistakpakuje.pl proponuje pojemniki personalizowane. Na drewnianych skrzyneczkach umieszcza się przyjemne dla oka grafiki oraz napisy. Cały prezent wykonany jest ze szczególną dbałością o szczegóły. W opcji jest zakup samej szkatułki, jak również pudełeczka z atrakcyjną dodatkową zawartością (np. pluszową maskotką i książeczką).

Biblia z imieniem dziecka

Kolejnym ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego jest biblia. Nie jest to jednak zwykła tego typu publikacja. Jest bowiem pięknie wydana i pozwala maluchowi na pierwszy kontakt z religią. Treść książki jest skierowana do dzieci. W związku z tym w prosty i przystępny sposób mogą poznać najważniejsze historie. Łatwa w rozumieniu treść jest uzupełniona kolorowymi ilustracjami odnoszącymi się do poruszanego tematu.

Publikacja wyróżnia się także możliwością jej personalizacji. Na okładce książki można umieścić imię dziecka, jak również datę i miejsce sakramentu. Na uwagę zasługują także pięknie zredagowane życzenia dla maluszka.

Sztućce grawerowane z imieniem dziecka

Osobom, które lubią praktyczne prezenty, na pewno spodobają się także grawerowane sztućce dziecięce. Taki elegancki srebrny zestaw sztućców obejmuje: łyżkę, łyżeczkę, nóż i widelec. Wielkość przedmiotów jest dostosowana do dziecięcej rączki. Do tego na każdym sztućcu znajduje się motyw jednego ze zwierząt (słonia, żyrafki, małpki i lwa).

Dużym atutem sprzedawcy jest to, że oferuje także napis imienia dziecka na sztućcach. Wystarczy wpisać imię malucha podczas składania zamówienia. W zestawie znajduje się także stylowe opakowanie z życzeniami.

Personalizowana skarbonka

Warto uczyć dzieci oszczędzania pieniędzy. Sprawdzonym gadżetem w tej kwestii jest skarbonka. I to właśnie skarbonka może także stanowić świetny pomysł na prezent z okazji Chrztu Świętego. Nie chodzi jednak o zwykły pojemnik z dziurką, ale estetyczną skrzyneczkę do wrzucania banknotów i monet.

Katalog produktów sklepu Swistakpakuje.pl obejmuje drewniane skarbonki z szybą wykonaną z pleksi i wyjątkową zawartością wewnątrz. Elementy ozdobne znajdujące się w środku skarbonki stanowią tło dla napisu umieszczanego na powierzchni szybki. Przy czym napis może przyjąć treść imienia dziecka, daty jego urodzin albo chrztu lub innych informacji bądź życzeń.

Ramka na zdjęcia z indywidualnym napisem

Nie mniej ciekawym pomysłem na prezent może okazać się ramka na zdjęcia z indywidualnym napisem. Do wyboru są różne wersje ramek, w tym ramki od dziadków lub rodziców chrzestnych. Co ciekawe, w sprzedaży dostępne są produkty w różnym stylu, w tym ramki o minimalistycznym wyglądzie, jak i ramki z dziecięcymi wzorami lub kwiatami. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie opisane prezenty na Chrzest Święty dostępne są pod adresem internetowym https://swistakpakuje.pl/kategoria-produktu/personalizowane-prezenty/chrzest-sw/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here