Winietki ślubne

Para młoda, przygotowując się do najważniejszego dnia w sowim życiu, zawsze chce dokładnie zadbać o wszystkie szczegóły. Największą wagę przywiązuje się do dekoracji sali weselnej. Ważnym dodatkiem, które zdaniem wielu powinien pojawić się na stołach, są winietki ślubne. Usadzenie gości stanowi bowiem niemały problem dla samej pary młodej, a co dopiero dla wszystkich zaproszonych, gdy mają się usadzić sami.

Pomoc i ozdoba

Nieważne, czy na sali weselnej będzie jeden długi stół, czy kilka osobnych, zawsze pozostaje problem, kto i gdzie powinien siedzieć. Winietki ślubne pomogą każdemu gościowi w znalezieniu swojego miejsca. Para młoda uniknie niepotrzebnych przepychanek czy samowolnego dostawiania krzeseł do stolika. Dodatkowo postawienie na stole winietek ślubnych może stanowić dodatkowa ozdobę. Muszą one jednak pasować do całości wystroju, a przynajmniej być utrzymane w podobnym tonie. Jeżeli całość dekoracji jest kwiatowa, winietki ślubne również powinny być w kwiaty. Tymczasem w przypadku, gdy para młoda decyduje się na kolor przewodni, winietki powinny być właśnie w tym kolorze. Wiele firm oferuje zrealizowanie projektu winietek ślubnych w takim samym wzorze, w jakim projektowane są zaproszenia ślubne. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż zapewnia spójność dodatków weselnych. W takim samym tonie mogą być także zaprojektowane zawieszki na butelkę lub podziękowania dla gości. Dodatkowo winietki ślubne można wykorzystać nie tylko na sali weselnej, ale także podczas zaślubin w plenerze czy urzędzie. Winietka postawiona na krześle to iście amerykański styl, który coraz śmielej wkracza na polskie śluby i wesela.

Zbędny wydatek?

Winietki ślubne to obowiązkowy element, o jakim musi pomyśleć para młoda. Warto jednak zastanowić się, ile w rzeczywistości kosztują winietki ślubne i czy nie są zbyt dużym obciążeniem dla portfela pary młodej? Otóż standardowy ksozt jednej winietki to kilka groszy, maksymalnie zaś kilka złotych. W kontekście wszystkich wydatków, jakie trzeba ponieść organizując imprezę weselną, nie jest to duża kwota. Dodatkowo zamawiając większą ilość winietek i zaproszeń często można uzyskać satysfakcjonujący rabat. Zakupu winietek nie powinno się więc rozpatrywać w kategoriach wysokiego kosztu, którego można uniknąć. Jest to bardzo ważny element, który wyraża szacunek dla gości, ale także zapewnia parze młodej spokój ducha. Każdy gość znajdzie bowiem miejsce dla siebie, a para młoda zyskuje możliwość usadzenia gości zgodnie z wybranym przez siebie kluczem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here