Zagęszczanie rzęs

Większość pań marzy o dużych, podkręconych oraz gęstych rzęsach. A sporadycznie która ma takie naturalne. Są jednakże łatwe sposoby na to, żeby móc się takimi cieszyć. Ostatnio można zaobserwować, iż naprawdę bardzo popularną metodą stało się zagęszczanie rzęs. Rezultat końcowy tego zabiegu jest doskonały, więc także nie ma się, co dziwić, iż coraz więcej pań się na to decyduje. Zagęszczanie rzęs robione jest przez specjalistę w salonie kosmetycznym. Jest mnóstwo typów zagęszczania oraz przedłużania rzęs – istotne, żeby dostosować je do własnych potrzeb oraz wymagań.

Na czym polega zabieg zagęszczania rzęs?
Prawie w każdej kulturze ogromne oczy uznawane są za wzór piękna. Osoby nimi obdarzone uznawane są za zdrowsze oraz piękniejsze. Przykładem mogą być ogromne, piękne oczy małego dziecka. Mało która kobieta lub mężczyzna nie rozczulają się na ich widok. Ogromne oczy u dorosłego zdarzają się dość rzadko. Osoby nimi podarowane z reguły cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednakże nie każdy ma to szczęście. Niewątpliwie są sposoby zapewniające osiągnięcie wizualnego rezultatu powiększenia oka. Można to osiągnąć za pomocą tuszów do rzęs, cieni do powiek lub eyelinerów. Oczywiście to długie oraz gęste rzęsy powodują, iż wygląd naszego spojrzenia zdecydowanie się zmienia.

Zabieg zagęszczania rzęs polega na połączeniu sztucznej rzęsy z własną. Połączenie to jest możliwe dzięki wykorzystaniu profesjonalnego środka wiążącego. W tym okresie klient przebywa w pozycji leżącej oraz ma zamknięte oczy. W zależności od zamiłowań klienta można wybrać właściwą długość oraz odcień rzęs. W przeciwieństwie do innych form przedłużania oraz zagęszczania rzęs, zabieg tenże zapewnia osiągnięcie niezwykle naturalnego rezultatu efektownie wyglądających, gęstych rzęs.

Czas trwania zabiegu zagęszczania rzęs jest dość długi, tj. blisko 2 godzin. Jest on w pełni bezpieczny, ponieważ wykorzystywane podczas zabiegu artykuły zagęszczające rzęsy są naturalne. Dodatkowo zabieg tenże został zaakceptowany przez upoważnione do tego firmy. Rezultat końcowy utrzymuje się przez okres blisko 90 dni. W międzyczasie potrzebne jest uzupełnianie rzęs co parę tygodni.

Po zabiegu można bez wszelkich przeciwwskazań korzystać z basenu lub sauny, malować rzęsy tuszem lub wykonywać hennę rzęs.

Zagęszczanie rzęs – metody 1:1, 2:1, 3:1
Zagęszczanie rzęs oraz przedłużanie ich metodą 1:1, 2:1, 3:1 to nic innego jak klejenie do naturalnych rzęs właściwej liczby tychże sztucznych. Metody objętościowe cieszą się niezwykle ogromnym zainteresowaniem pań, ponieważ zapewniają długie rezultaty oraz naturalny wygląd. Najbezpieczniejszą metodą są rzęsy 1 do 1. Do 1 naturalnej rzęsy klejona jest 1 jedwabna. Naturalne rzęsy nie są obciążane, natomiast rezultat wychodzi niezwykle naturalnie. Z kolei rzęsy 2D lub rzęsy 3D stwarzają już zagrożenie nagłego wypadania oraz ponadto osłabiania naturalnych rzęs.

Zagęszczanie rzęs metodą „kocie oko”
Zagęścić rzęsy można również metodą „kocie oko”. Polega ona na tym, iż rzęsy przyłącza się tylko w górnych kącikach oczu. Wszystko po to, żeby nieco poprawić kształt oka, przedłużyć rzęsy oraz podkręcić je. Właśnie dla rezultatu „kociego oka”.

Zagęszczanie rzęs – wady oraz zalety
Mnóstwo osób zastanawia się, czy zagęszczanie rzęs jest bezpieczne. Sam zabieg – zrobiony w doświadczonym gabinecie kosmetycznym – przynosi ze sobą tylko niewielkie zagrożenie podrażnień. Jednakże klientki skarżące się na bardziej delikatną skórę czy cierpiące na choroby skóry oraz choroby uczuleniowe oczu powinny zrezygnować z owej przyjemności. Pozostałe przeciwwskazania do zagęszczania oraz przedłużania rzęs to m.in.: zespół suchego oka, jaskra, zaćma, zapalenie spojówek, jęczmień, uczulenie na klej do rzęs, i również opryszczka.

Czy zagęszczanie rzęs jest bezpieczne?
Zagęszczanie rzęs jest bezpieczne. Wykorzystywane są do niego naturalne artykuły, więc zagrożenie podrażnień jest niewielkie. Po aplikacji rzęs można korzystać z basenu oraz nosić soczewki. Należy jednakże pamiętać o właściwym dbaniu o zagęszczone rzęsy – delikatnym, lecz precyzyjnym demakijażu oraz rozczesywaniu ich. Wtedy rezultat będzie się utrzymywał dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here