Rzęsy 3d

Każda kobieta marzy o posiadaniu pięknych i długich rzęs. Są dziewczyny, które naturalnie mają grube i ciemne włoski. Nie muszą wtedy ich nawet poprawiać tuszem. Większość kobiet używa jednak tuszów do rzęs. Nadaje to rzęsom czarnego koloru, wydłuża je i pogrubia. Sprawia, że nasze spojrzenie staje się bardziej wyraziste a oko jest odpowiednio podkreślone. Tusze do rzęs występują też w innych kolorach niż czarny. Takie rozwiązania są zazwyczaj stosowane na jakieś szalone imprezy czy sylwestra. Na co dzień zdecydowana większość dziewczyn używa tuszu czarnego. Klasyka zawsze wygrywa. Co jeśli nie mamy chęci ani siły na malowanie rzęs? Jest to monotonne i czasochłonne zajęcie. Zawsze zamiast malowania się wolimy kilka minut dłużej pospać rano. Co w takim przypadku jak nie mamy zbyt wiele czasu rano na makijaż? Tu z pomocą przychodzą nam rzęsy trwałe wykonywane w salonach kosmetycznych.
Po zabiegu przedłużania nie będziemy musieli się martwić o malowanie rzęs przez kilka tygodni. Salony kosmetyczne mają w ofercie różne metody robienia rzęs. Zabiegi takie nie kosztują majątek, dlatego większość kobiet się na nie decyduje. Jeśli rzęsy są ładnie zrobione to cala twarz od razu nabiera wyrazu. Istnieje kilka metod wykonywania rzęs. Jedną z nich jest metoda 3d. Rzęsy wykonane tą metodą zachwycają przede wszystkim objętością. Cały zabieg polega na wydłużeniu każdej z rzęs oraz na nadaniu objętości. Dokładniej mówiąc wygląda to tak, że do każdej naszej naturalnej rzęsy dokładamy trzy sztuczne. Sprawia to niesamowite wrażenie grubych i długich rzęs. Jeżeli uważamy, że trzy rzęsy za bardzo obciążą naszą naturalną rzęsę to możemy się zdecydować na metodę dwa do jednego. Sztuczne rzęsy są do tego przystosowane, aby nie obciążać zbytnio naszych naturalnych, dlatego nie musimy się o to martwić.
Dziewczyny decydują się też na metodę 4d lub 5d. Wtedy efekt jest jeszcze bardziej spektakularny.
Jak wygląda zabieg przyklejania rzęs metodą 3d? Pierwszym i najważniejszym krokiem przed przystąpieniem do doklejania sztucznych rzęs jest to, że musimy wykonać bardzo dokładny demakijaż oczu. Nasze naturalne rzęsy powinny być czyste i odtłuszczone. Zabieg wykonuje się bez szkieł kontaktowych ze względów bezpieczeństwa i higieny.
Kolejnym krokiem wykonywania tego zabiegu jest zabezpieczenie dolnych rzęs w taki sposób, aby nie dotykały one górnych. Po takim przygotowaniu naturalnych rzęs, można przystąpić do przyklejania. Za pomocą pęsety do każdej naszej naturalnej rzęsy doklejamy trzy sztuczne. Do tego zabiegu używany jest specjalny klej, który nie podrażnia oczu i skóry. Po doklejeniu już wszystkich rzęs powinny one być rozczesane specjalną szczoteczką. Ma to na celu rozdzielenie ich od siebie nawzajem.
Sztuczne rzęsy wykorzystywane do tej metody muszą być wykonane z elastycznego materiału. Najlepsze są takie z domieszką jedwabiu. To sprawia, że rzęsy są lekkie, miękkie i wyglądają bardzo naturalnie.
Efekty zabiegu takiego przedłużania powinny utrzymać się do około 6 tygodni. Wiadomo, że w ciągu tego czasu pojedyncze rzęsy mogą nam wypadać, dlatego zalecane jest ich regularne uzupełnianie. Wtedy zawsze będą wyglądać estetycznie.
Jak klientki oceniają zabieg przedłużania rzęs?
Rzęsy 3d opinie:
Zdania na temat przedłużania rzęs metodą 3d są podzielone, ale większość kobiet jest na tak. Dziewczyny uważają, że finalny wygląd takich rzęs zależy od umiejętności kosmetyczki. Warto wybrać taki salon, który ma wyrobioną dobrą opinię. Nie chcemy nabawić się problemów zdrowotnych przez nieprofesjonalne podejście w salonie. Zdarzały się przypadki, że klientki po powrocie z zabiegu przedłużania rzęs do domu odczuwały ból oczu a spojówki były zaczerwienione. To oznacza, że zabieg został źle wykonany.
Większość klientek pochwala tę metodę przedłużania głównie dlatego, że pozwala im to oszczędzić czas. Wstając rano do pracy czy szkoły mają więcej czasu, który mogą poświęcić na wypicie kawki czy herbaty.
Metoda 3d jest obecnie bardzo popularna. Rzęsy są zagęszczone, wydłużone a jednocześnie wyglądają bardzo naturalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here