Rzęsy 1:1

Każda kobieta pragnie mieć piękne i długie rzęsy, które kuszą mężczyznę także z samego rana, od razu po przebudzeniu. Od wieków kobiety stosują różne metody upiększania swoich rzęs i podnoszenia ich jakości oraz zdrowia.

Rzęsy to niekwestionowany atrybuty kobiecości i niejednemu mężczyźnie ugięły się kolana, gdy zobaczył piękna kobietę trzepoczącą wachlarzem pięknych rzęs podczas flirtu.

Naturalne metody na piękne rzęsy
Niektóre kobiety sięgają po naturalne metody na odżywienie oraz wydłużenie o zagęszczenie swoich rzęs. Po te metody sięgały już nasze babki i prababki. Jeżeli chcemy mieć piękne i zadbane rzęsy to możemy je każdego wieczora smarować olejem rycynowym. Wystarczy już niewielka kropla aby pokryć nasze rzęsy. Należy uważać, aby olej rycynowy nie dostał się do naszego oka, ponieważ może je podrażnić. Cena oleju rycynowego w aptece jest naprawdę niewielka. Olej rycynowy przyciemnia nasze rzęsy w sposób naturalny, a także wspomaga ich wzrost. Efekty są zaskakujące.
Podobny efekt przynosi smarowanie rzęs wazeliną kosmetyczną na noc. Przy tej metodzie rzęsy dodatkowo ładnie się wyginają w łuk. Aby zadbać o rzęsy, można je też codziennie szczotkować czysta szczoteczką do rzęs.

Na szczęście żyjemy w czasach, w których możemy wspomóc naszą urodę także w inny sposób. Ogólnodostępne w drogeriach stacjonarnych i internetowych są tusze do rzęs. Są one w kolorze czarnym, a dla kobiet o jasnej karnacji i jasnych włosach wyszły tusze do rzęs w kolorze brązowym. Dla bardziej zwariowanych wyszły te kolorowe tusze do rzęs. Można spotkać niebieskie, zielone czy fioletowe maskary, które używane są raczej przez odważne dziewczyny. Chociaż może warto się przekonać i zobaczyć ile uroku one dodają.
Tusze są bardzo wygodne w użyciu. Wystarczy kilka minut rano, aby podkreślić swój makijaż i szybko dodać sobie uroku i odświeżyć spojrzenie. Jednak należy pamiętać aby codziennie wykonywać staranny demakijaż okolicy oka. Więcej energii trzeba włożyć w usuwanie tuszu wodoodpornego, który też jest bardzo praktyczny. Należy pamiętać, żeby nie trzeć mocno oka, ponieważ możemy zrobić sobie krzywdę i nabawić się przedwczesnych zmarszczek. Dodatkowo niedelikatne demakijaż może niszczyć rzęsy.
Niektóre kobiety stosują też doczepiane rzęsy na pasku. Powodują one niesamowity efekt wydłużenia, pogrubienia i zagęszczenia rzęs. Na rynku dostępne są różne modele, nawet z ozdobnymi cekinami. Jednak niektórym kobietom zakładanie takich rzęs na pasku może sprawiać trudność. Jednak jest to kwestia praktyki i wraz z doświadczeniem będzie ci łatwiej.

Jednak żaden z wymienionych wyżej sposobów nie zapewni ci nieskazitelnie pięknych długich i gęstych rzęs o każdej porze dnia i nocy, pod prysznicem, na basenie, na siłowni czy ledwo po wstaniu bez obaw o to, że tusz odbije ci się na policzku. Na szczęście jest sposób, który pozwolić ci nawet płakać bez przeszkód.

Od jakiegoś czasu bardzo modne i popularne jest usługą wykonywana przez wykwalifikowane panie, które w swoich salonach przedłużają rzęsy. Jest wiele technik i metod tego zabiegu. Rzęsy można przedłużyć na przykład sposobem jeden do jednego, co oznacza, że do jednej twojej naturalnej rzęsy zostanie doczepiona jedna sztuczna. Istnieją także metody, które zapewnią ci większą gęstość rzęs. Rzęsy dobierane są kolorem, długością i stopniem wywinięcia do twoich naturalnych rzęs i twojej urody. Rzęsy jeden do jednego dają bardzo naturalny efekt pomalowanych rzęs, a utrzymują się nawet miesiąc i dłużej. A ile może wynieść rzęsy 1 do 1 cena?
Cena tego zabiegu jest uwarunkowana od doświadczenia pani wykonującej oraz od miasta. Najwyższe ceny są w dużych miastach, zwłaszcza w Warszawie. Tam żabie ten może kosztować nawet 250 złotych. W innych miastach ceny są podobne, chociaż profesjonalistki robią to czasem i za 100 zł. W mniejszych miejscowościach ceny są niższe, wynoszą około 70 zł za usługę. Jednak w dużych miastach często można załapałam się w niskich cenach na zabieg do pań, które dobiera się uczą lub nie mają doświadczenia. Można wtedy zapłacić ok. 50 zł. W dużych miastach często poszukiwane są też modelki na darmowe zabiegi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here