Sztuczne rzęsy 1 do 1

Na zabieg przedłużania rzęs decyduje się sporo kobiet w różnym wieku. Najczęściej powodem, dla którego panie decydują się na sztuczne rzęsy jest ważne wydarzenie w życiu, na przykład ślub.
Warto także zdecydować się na sztuczne rzęsy wyjeżdżając na urlop, gdyż można wtedy kąpać się w morzu czy basenie bez obawy rozmazania się makijażu.
Sztuczne rzęsy to również ogromna wygoda. Skracają czas wykonywania makijażu, gdyż wystarczy jedynie na twarz nanieść podkład lub krem koloryzujący. Aby spojrzenie było jeszcze bardziej wyraziste, na powieki można nanieść wybrany cień do powiek bądź wykonać ozdobne kreski przy pomocy kredki lub eye linera.
Sztuczne rzęsy 1 do 1 dają bardzo naturalny efekt. Rzęsy syntetyczne są zazwyczaj tej samej długości co naturalne. Metoda ta jest najbardziej odpowiednia, gdy dana osoba pierwszy raz decyduje się na zabieg przedłużania rzęs, gdyż metody 2 do 1 lub 3 do 1 mogą dać efekt kiczowaty, za bardzo przerysowany. Metoda 1 do 1 uznawana jest również za najbardziej bezpieczną, gdyż najmniej obciąża naturalne rzęsy. Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 kosztuje od 200 do 300 złotych, natomiast zabieg uzupełnienia od 80 do 150 złotych.
Bardzo ważne jest oczywiście regularne uzupełnianie rzęs, aby zapobiec powstawaniu ubytków pomiędzy rzęsami.
Osoby, które chcą całkowicie ściągnąć sztuczne rzęsy pod żadnym pozorem nie powinny robić tego samodzielnie w domowym zaciszu gdyż mogą znacznie uszkodzić naturalne rzęsy. Na taki zabieg należy udać się do kosmetyczki, która usunie sztuczne rzęsy w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny za pomocą specjalistycznych preparatów.
Dobrą alternatywą dla sztucznych rzęs jest henna rzęs. Zabieg jest bezpieczny, rzęsy po nim są ciemne i nie wymagają nanoszenia tuszu. Jednak efekt jest krótkotrwały, gdyż henna na rzęsach utrzymuje się około dwóch tygodni. Zabieg jest bardzo tani, koszt wykonania henny to jedynie 20 złotych. Czas wykonania henny rzęs to zazwyczaj jedynie kilkanaście minut.
Decydując się na sztuczne rzęsy nie należy zapominać także o brwiach. Powinny one być zadbane i dokładnie wyregulowane. Najlepiej, gdy są również dodatkowo przyciemnione za pomocą henny.
Większość kosmetyczek zaleca zrobienie kilkutygodniowej przerwy od sztucznych rzęs, aby naturalne rzęsy mogły się wzmocnić i odpocząć. Najlepiej, gdy sztuczne rzęsy doklejane są jedynie okazjonalnie.
Warto pamiętać, że posiadając sztuczne rzęsy należy przestrzegać zasad higieny i regularnie wykonywać demakijaż oczu. Ponieważ sztuczne rzęsy utrudniają dokładne oczyszczanie oczu, pod powieką mogą rozwinąć się stany zapalne, a nawet pasożyty. Warto zakupić specjalistyczny płyn do demakijażu, który zalecany jest do stosowania w przypadku sztucznych rzęs. Nie należy na syntetyczne rzęsy nakładać dodatkowej warstwy tuszu, ponieważ usunięcie go może być trudne.
Wśród znanych osób sztuczne rzęsy powoli zaczęły jednak wychodzić z mody. W ostatnim czasie króluje jednak naturalność i delikatne makijaże. Największą uwagę zwraca się na ujednolicenie twarzy za pomocą korektora, podkładu czy transparentnego pudru. Rzęsy wystarczy jedynie delikatnie wytuszować.
Aby wzmocnić swoje naturalne rzęsy i poprawić ich kondycję dobrym produktem jest serum do rzęs. Stosowane codziennie znacznie przyspiesza ich wzrost i ogranicza łamliwość oraz wypadanie. Pierwsze efekty stosowania serum widoczne są już po upływie dwóch tygodni.
Jednak należy zachować ostrożność przy wyborze serum i wybierać produkty stworzone w oparciu o naturalne i bezpieczne składniki. Nie dadzą one tak spektakularnych efektów jak sztuczne rzęsy, jednak z całą pewnością dogłębnie ożywią naturalne rzęsy i wydłużą je. Serum do rzęs dostępne jest w aptekach, drogeriach oraz w wielu sklepach internetowych.
Ważne, aby wybrane serum nie posiadało w składzie niebezpiecznych składników, gdyż serum produkowane na przykład z dodatkiem sterydów niestety może spowodować utratę rzęs po zaprzestaniu stosowania oraz stworzyć na powiekach ciemne, nieestetyczne linie. Rzęsy po takim serum rosną szybko, ale niestety ich długość jest nieregularna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here