Bransoletki – jak je nosić, żeby wyglądać modnie i stylowo

0
577

Kobiety, które myślą o zakupie bransoletki mają do wyboru ogromną ilość tego typu biżuterii. Wybór jest uzależniony od wielu czynników. Możemy nosić bransoletki tylko ze względów dekoracyjnych, dlatego, że jest to modne w tym sezonie, ale też dlatego, że konkretne modele znakomicie podkreślają nasz indywidualny styl, bądź też są dla nas swojego rodzaju amuletem.

Kobieca bransoletka – jak ją nosić?

Projektanci mody nie narzucają nam niczego jeżeli chodzi o noszenie bransoletek. Warto jest wybierać taką biżuterię, która najlepiej podkreśli nasze nadgarstki i dłonie. Bransoletki można nosić na prawej, ale i na lewej ręce. Jeżeli mamy takie życzenie możemy ozdobić nimi obydwa nadgarstki. Kobiety, które noszą zegarek mogą połączyć go z bransoletką (lub z większą ich ilością). Przy noszeniu bransoletek warto jest kierować się swoją wygodą. Oznacza to, że kobieta powinna zakładać taką ilość biżuterii, w jakiej czuje się komfortowo.

Bransoletki dla minimalistki

Oferta bransoletek jest w tej chwili tak bogata, że wiele ciekawych modeli znajdą dla siebie panie preferujące na co dzień minimalistyczny styl. Jeżeli nie lubimy przesadzać z ilością biżuterii, możemy zdecydować się na cienką bransoletkę w postaci łańcuszka lub bransoletkę typu bangle. Bez problemu znajdziemy minimalistyczne bransoletki z pereł lub kamieni naturalnych. Jeżeli zależy nam na minimalistycznych ozdobach, możemy zainteresować się subtelnymi charmsami (które w każdej chwili można odpiąć).

Kobiety, które preferują posiadanie mniejszej ilości, za to wyjątkowej biżuterii, powinny zainteresować się bransoletkami z grawerem. Możliwość wygrawerowania dowolnego napisu sprawia, że bransoletka staje się unikalna.

Im więcej tym lepiej

Nie brakuje kobiet, które lubią cieszyć się biżuterią i nie chcą poprzestawać na jednej skromnej bransoletce. Jeżeli tylko mają taką ochotę mogą nosić kilka bransoletek na jednej dłoni. Obecnie bardzo modne jest także łączenie w jednej stylizacji biżuterii wykonanej z różnych materiałów (na przykład bransoletek z pereł, skóry naturalnej i stali szlachetnej). Dzięki umiejętnemu łączeniu większej ilości bransoletek możemy wyrażać swój indywidualny styl. Dodatkowo sprawiamy, że nawet proste stylizacje nabierają wyjątkowego charakteru (czasem założenie większej ilości bransoletek wystarczy, żeby ze stylizacji codziennej zrobić stylizację wieczorową).

Bransoletki ze stali szlachetnej

Współcześnie wiele kobiet nie może nosić ulubionej biżuterii ze względu na alergię na metale. Jeżeli nie chcą one rezygnować z bardzo efektownych, metalowych bransoletek, powinny zainwestować z biżuterię wykonaną ze stali szlachetnej. Wysokogatunkowa stal szlachetna prezentuje się bardzo atrakcyjnie (nie traci swojego głębokiego koloru nawet po latach użytkowania), jest bezpieczna dla alergików, a ponadto bardzo wytrzymała – wykazuje odporność zarówno na działanie wilgoci, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Kobieta kupująca bransoletki powinna pamiętać, że niezależnie od obowiązującej mody – biżuteria musi się podobać przede wszystkim jej samej.

Tekst powstał we współracy z Manoki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here