Domowe urodziny jak z bajki

Celebracja urodzin, to dla małego człowieka najbardziej wyczekiwana impreza w roku. To ten dzień, w którym może zaprosić swoich kolegów i przyjaciół i razem z nimi bawić się trochę inaczej niż na co dzień.

Dzień inny niż wszystkie

Urodziny dla dzieci i wszystko związane z ich organizacją to często twardy orzech do zgryzienia, związany z miejscem organizacji, rozrywkami, jedzeniem… Dzieci zapraszają się wzajemnie i na tym polu od lat trwa ostra konkurencja w kategorii „które urodziny były najlepsze?”Spora część rodziców decyduje się zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, na basenach czy w innych miejscach, zapewniających dzieciom niezapomniane atrakcje. Ale być może warto zorganizować je u siebie w domu, zwłaszcza jeśli dziecko nie jest jeszcze nastolatkiem. Można zorganizować naprawdę fajnie czas dzieciakom, bez ogromnego nakładu kosztów.

Domowe urodziny – wystrój to podstawa

Organizacja dziecięcych urodzin zależy przede wszystkim od wieku dziecka – inne atrakcje będą odpowiednie dla ośmiolatka a inne dla dwunasto- czy czternastoletniej pociechy. Najbardziej podstawowym elementem wystroju są zdecydowanie balony. Dużo balonów. To element ponadczasowy i zawsze modny, a do tego uwielbiany przez dzieci. W internecie można znaleźć setki wzorów kolorów i rozmiarów, zamówić balony personalizowane, ze zdjęciem lub wypełnione brokatem. I nie jest to droga inwestycja, a robi naprawdę spore wrażenie na dzieciakach. Jeśli do tego dołożymy kolorowe girlandy i trochę świateł – mamy świetnie przygotowane miejsce na imprezę dla dzieci.Dużą popularnością cieszą się wystroje tematyczne, związane na przykład z ulubioną dziecięcą bajką. A torty w kształcie ulubionego bohatera czy przedmiotu związanego z dziecięcym zainteresowaniem robią prawdziwą furorę i można zamówić je niemal w każdej cukierni.

Co podać dzieciakom?

Dziecięca odmiana szwedzkiego stołu to chyba najlepszy pomysł. Stół w kącie, na którym znajdą się słodkie przekąski, owoce, soki i tego typu asortyment jest w zupełności wystarczający na dwu lub trzygodzinną dziecięcą imprezę. Taka organizacja sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie, w czasie, kiedy będzie miał na to ochotę. A rodzic nie będzie zmuszony do całodziennego stania przy garach. Wiele firm oferuje w korzystnej cenie catering dziecięcy na podobne imprezy i nie musi on wcale tak wiele kosztować. Przed imprezą warto zrobić rozeznanie w internecie, żeby zdecydować, czy wybieramy catering czy jednak przygotowujemy jedzenie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here